İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN!

İNDİRİMLİ YAZ FIRSATLARI

Net %13 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

+9 Taksit imkanına ek Ücretsiz Transfer Fırsatı!*
Ücretsiz Havaalanı Transferi*
0242 606 0505

Antalya Kemer'de 5 Yıldızlı, High Class Her Şey Dahil ve Ultra Her Şey Dahil otellerde Net %13 İndirim Fırsatını kaçırmayın!
İndirimlere ek +9 Taksit imkanı ve Ücretsiz Transfer ile ilgili Çağrı Merkezi'mizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
*Ücretsiz Transfer Fırsatı sadece Kilikya Palace Göynük rezervasyonları için geçerlidir!
İndirimli Yaz Fırsatları ve taksit seçenekleri için hemen arayın.

Aramak için Tıklayınız.

%13 İndirim

Kilikya Palace Göynük 443,70 TL
'den itibaren

Daha önce Kilikya Palace Göynük'te konaklayan misafirlere +%5 İlave İndirim Fırsatı! 4 Gece ve üzeri konaklama rezervasyonu yapan tüm misafirlerimize Gidiş - Dönüş Havaalanı Transferi Ücretsiz!

%13 İndirim

Kilikya Resort Çamyuva 291,45 TL
'den itibaren

Antalya Kemer, Çamyuva'da unutulmaz bir tatil sizi bekliyor! Doğa ile iç içe, Çamyuva'nın eşsiz doğası içinde konumlanmış Kilikya Resort Çamyuva'ya hemen rezervasyon yaptırın İndirimlerden faydalanın!

Kilikya Palace Göynük

Yeni Konsept "High Class Her Şey Dahil"

Kilikya Palace Göynük otelimizde 2017 yılına kadar geçerli olan "Ultra Her Şey Dahil" konseptinden, 2018 yılı itibariyle "High Class Her Şey Dahil" konseptine geçmiştir.

Yenilikçi hizmet anlayışımızla, yüksek kaliteli hizmet ve kusursuz bir tatil sizi bekliyor. Erken Rezervasyon İndirim Fırsatlarından hemen faydalanın, tatile karlı çıkın!

Önü uçsuz bucaksız Akdeniz, arkası ise muhteşem Toros dağlarının görkemli doğası ile iç içe, unutulmaz bir tatil fırsatı...

İndirimli Oteller - Antalya Otelleri - Kemer Otelleri - Göynük Otelleri - Çamyuva Otelleri Denize sıfır, Kilikya Palace Göynük Hotel, Kilikya Palace Pool House ve Kilikya Resort Çamyuva tesislerimizde lezzetli açık büfeler, biribirinden renkli animasyonlar, geniş sahillerinde güneşlenme ve dinlenme dolu tatil fırsatı.

En İyi Aile Otelleri - Çocuk Dostu Oteller - Bebek Dostu Oteller - Balayı Otelleri - İndirimli Oteller - Erken Rezervasyon Otelleri

Kilikya Palace Göynük: Net %13 Yaz İndirimi'ne ek daha önce otelimizde konaklayan misafirlere +%5 İlave İndirim Fırsatı!
Kilikya Resort Çamyuva: Net %13 Yaz İndirimi!

Kilikya Palace Göynük'te *4 Gece ve üzeri konaklama rezervasyonu yapan tüm misafirlerimize Gidiş - Dönüş Havaalanı Transferi Ücretsiz!

*4 gece ve üzeri konaklamalarda geçerli Ücretsiz transfer fırsatı sadece yetişkin ve fiyat ödeyen çocuklu konaklamalar için geçerlidir. Rezervasyonlarında ücretsiz çocuk olan konaklamalar için gidiş - dönüş çocuk transfer ücreti 90 TL'dir. Ücretsiz Transfer fırsatı Erken Rezervasyon döneminde, 2019 yaz sezonu konaklama tarihlerini kapsayan Kilikya Palace Göynük rezervasyonlarında geçerlidir.

%13'e varan Erken Rezervasyon İndirimlerine ek +9 Taksit İmkanı ve Koşulsuz İptal Hakkı için hemen arayın. Fırsatları kaçırmayın hemen arayın!

Aramak için Tıklayınız.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Palace Göynük'ü keşfedin.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Resort Çamyuva'yı keşfedin.

Konforlu Odalar, Enfes Lezzetler, Muhteşem Doğası ile Kilikya Pool House'ı keşfedin.

BANKA KARTLARI
+9 taksit imkanı